poniedziałek, 1 kwietnia 2013

56

Dziś StarWarsowo. Myślałam, że nigdy się nie odkopię z zamówień, ale wreszcie wyszłam na prostą. Z zaległości została mi już tylko czapka z daszkiem (beware! :D). Więc jakby ktoś miał chęć - można zamawiać. (zuziami@gmail.com). Ostatnio wstawiłam też parę projektów koszulkowych na fanpejdżu, zapraszam do przeglądnięcia. Niebawem zrobię z nimi posta. :) Krótko i na temat: dwie męskie koszulki. Jedna ze Szturmowcem, druga z Darth Vaderem. Enjoy.


 tematycznie i dla przypomnienia dołączam jeszcze prezentowaną już koszulkę z Yodą. :)Zostałam "nominowana" do blogaskowego łańcuszka personalnego przez natalleeyoum :)
nie jestem spamerem, nie będę nominować nikogo, ale siedem faktów o sobie napisać mogę.

1. Jestem "modna językowo" i używam w życiu codziennym i blogowym wszelkich dziwnych wyrazowych wynalazków + lubię neologizmy.
2. Żyję w językowej mezcli i dobrze się z tym czuję. [zdefiniuj mezclę: wtrącanie w wypowiedzi słów obcych, dokładniej dotyczące języków romańskich (portugalski, hiszpański, okazjonalnie włoski)/ wersja znormalizowana: angielski; udowodnij mezclę: to widać, soł...]
3. Nałogowo chodzę "na szmaty".
4. Mogę ograniczyć ilość i jakość jedzenia byle mieć na bilet na koncert/festiwal/podróż (pozdrawiam mój bilet na Foalsów, których koncert dopiero w październiku, a ja już od tygodnia mam bilet :D)
5. Kocham Lizbonę, Portugalię, język portugalski, moje studia (trochę się zapędziłam :D no dobra. zależy od dnia i ilości nauki).
6. Zabieram ze sobą ipoda w nawet najkrótszą podróż (mieszkanie-śmietnik wzięte pod uwagę).
7. Kocham psy <3

taka ze mnie zwariowana wariatka. joł.


mail: zuziami@gmail.com

7 komentarzy:

 1. super te koszulki wyszły :) projekty z piórkami bardzo mi się podobają.. przeczuwam, że to na nie będzie największy bum ;p //nie dziwię się więc, że Twoja wiedza odnoście muzyki jest tak duża ..jak dosłownie wszędzie chodzisz z ipodem :D zgadzamy się w punkcie 1 i 7 :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zobaczymy z tymi piórkami, na razie mam zamówienie na ptaszki nr 1 ;) dziękujęęę! <3

   naprawdę chodzę z nim wszędzie. chodzimy ze sobą już od 4lat :D a czy moja wiedza nt. muzyki jest duża...Zawsze może być większa i tego się trzymam :D

   Usuń
 2. Matko boska, jakby tylko bylo mnie stac to zarzucilabym Cie zamowieniami! : D
  Zaczynam obserwowac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama maluję czasem koszulki, ale galaxy wychodzi Ci nieziemsko :D w sumie pomyślę jakby zrobić galaxy kubki, zdecydowanie wolę malowanie porcelanki :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mam ostatnio rozmyślania na temat kubków, ale póki co nie bardzo wiem jak się za to zabrać :)

   Usuń
 4. jak zawsze wygląda super!;)
  http://unkownrandomfashionblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń