niedziela, 2 września 2012

40

Zakładam, że to już jedne z ostatnich malowanych przeze mnie rzeczy przed wyjazdem do Portugalii... Ani się człowiek obejrzy, a 5 miesięcy oczekiwania zamienia się w zaledwie 17dni. :) Oczywiście, że odczuwam lekki (ho-ho-ho) stres, ale jednocześnie nie mogę już wysiedzieć w miejscu na myśl o pięknym, portugalskim słońcu czy oceanie. Tyle miejsc, rzeczy i dań (! <3) czeka żebym je odkryła. :) Czy tego chcecie, czy nie, zawieszę więc na ten czas swoją ubraniową działalność (no raczej nikt nie zapłaci 23zł za przesyłkę), trochę odpocznę od tego całego "biznesu" i z pewnością wrócę z nowymi pomysłami. Mam też nadzieję, że dzięki temu uda mi się wrócić do kartki i cienkopisu, z którymi dawno już nie współpracowałam i przyznam, że mi do nich tęskno. Po całym stosie koszulek i butów zwyczajnie nie mam już ochoty na bazgranie po kartce, więc w końcu będę miała okazję. Wyjeżdżam 19.09 i od tego czasu do 9.02 spodziewajcie się tu mnóstwa zdjęć i wzdychania do Lizbony (bazgroły niewykluczone rzecz jasna). Oby taka odsłona "mnie", nie zniechęciła Was do przeglądania bloga :D (swoją drogą dziękuję za aż 255 obserwujących!)

Tymczasem zdjęcia rzeczy tych nowych i tych trochę starszych.
Koszulka z księżycem z poprzedniego posta ciągle na sprzedaż ;)


Byłabym zapomniała. W tym miejscu publicznie wyznaję swoją miłość do zespołu Foals.mail: zuziami@gmail.com

9 komentarzy:

 1. Piękne buty z Batmanem i Jokerem! <3 o masakra *.*

  Ems.

  OdpowiedzUsuń
 2. buty i koszulki są super, ale z równą niecierpliwością wypatrywać będę zdjęć z Lizbony i nowych rysunków. Zazdroszczę podróży i życzę dużo inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super masz z tym wyjazdem :D będę wyczekiwać Twoich rysunków oraz relacji z pobytu w Portugalii ;) (aż do lutego.. buu :(()

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki, dzięki! :)
  obiecuję relacjonować mój pobyt, bo...w sumie to chcę go porelacjonować, a to dobre do tego miejsce :D

  alex: nie rozpacza, nie rozpacza ;) ciągle będę tylko ze 3500km dalej xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy trampki galaxy sa na sprzedaz? :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. wow super jak to robisz ? ten efekt kosmosu?

  OdpowiedzUsuń